Kadra pedagogiczna w naszym przedszkolu to wykształceni i kreatywni nauczyciele wychowania przedszkolnego, dbają o harmonijny rozwój dzieci, kładąc jednocześnie nacisk na indywidualne potrzeby każdego z nich. Stawiane dzieciom zadania dostosowane są do ich możliwości, potrzeb oraz wieku.

Nasi wychowawcy zdają sobie sprawę z zaufania, jakim obdarzyli ich Rodzice, oddając pod ich opiekę swoje największe Skarby, dlatego ze szczególną starannością dbają o bliski i częsty kontakt z Państwem.

W ramach czesnego oferujemy:

• zajęcia dydaktyczne
  • zajęcia logopedyczne
  • gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korekty
  • zajęcia umuzykalniające
  • zajęcia plastyczne i techniczne
  • rytmika, zajęcia z instrumentami
  • zajęcia z piłkami www.przedszkoliada.pl
  • zajęcia z języka angielskiego prowadzone metodą Callana
  • teatrzyki, przedstawienia, spektakle lub spotkania z iluzjonistą minimum raz w miesiącu

Cennik obowiązujący od stycznia 2017 r.

• czesne 450 zł miesięcznie + wyżywienie 10 zł/dzień
  • nie pobieramy opłaty wpisowej
  • wysokość czesnego ulega zmniejszeniu o 50% w przypadku absencji chorobowej dziecka trwającej 12 lub więcej dni pracujących
  • drugie dziecko z rodziny, zniżka 10% na czesne

Dla dzieci spoza przedszkola dzień pobytu z wyżywieniem 40 zł.

Szczegółowe informacje i zapisy u dyrektora przedszkola.